Колишній головний редактор «РИА Новости Украина» Кирило Вишинський, підозрюваний у держзраді, може втекти з України після засідання суду 15 липня, якщо йому змінять запобіжний захід.

Про це написав прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов у своїй статті для «Дзеркала тижня».

Він нагадав, що нещодавно Конституційний суд визнав неконституційною норму КПК України, якою суд фактично зобов'язувався застосовувати безальтернативний запобіжний захід — тримання під вартою — для підозрюваних у вчиненні державної зради та інших тяжких і особливо тяжких злочинів проти основ нацбезпеки.

За словами Мамедова, 15 липня має відбутися судове засідання у справі Вишинського, на якому, ймовірно, адвокати подаватимуть клопотання про зміну запобіжного заходу їхньому підзахисному з тримання під вартою на заставу.

Мамедов наголосив, що Вишинський може втекти слідом за іншим фігурантом цієї ж справи — Володимиром Скачком, який втік до Росії. Прокуратура АР Крим наголошуватиме на ризиках втечі Вишинського за кордон у разі звільнення з-під варти.

Мамедов додав, що у розпорядженні правоохоронних органів є докази підривної діяльності Вишинського проти України на користь РФ.

Нагадаємо:

Поділитись: