Виставку «Квантовий стрибок Шевченка», яку раніше порізав чоловік у київському метро, покажуть у закладі Pizza Veterano.

Про це повідомив власник закладу Леонід Остальцев.

«Ця виставка, цей Шевченко приверне набагато більше уваги молоді ніж всі зайняття з української літератури. Мені виставка дуже сподобалася. Це не нафталін, а осучаснений Кобзар в образах супергероїв сьогодення», — зазначив Остальцев.

Він додав, що виставку у закладі планують встановити за кілька днів.

Нагадаємо, у столичному метро за сприяння Національного музею Тараса Шевченка та метрополітену організували виставку «Квантовий стрибок Шевченка. Метро». В межах виставки на станції метро «Тараса Шевченко» українського поета та художника зобразили в образах відомих культурних та наукових діячів, а також анімаційних персонажів.

17 лютого вандал, озброєний ножем, пошкодив більшість постерів на виставці у метрополітені. Після цього організатори виставки вирішили достроково закрити її.

Відео інциденту оприлюднили у соцмережах: чоловік на записі націоналіст Павленко, фігурант справи про заворушення у Вінницькій облдержадміністрації, порізав ножем кілька постерів Шевченка.

У квітні 2016 року Павленка засудили до 4 років і 6 місяців в'язниці, але в грудні того ж року апеляційний суд скасував вирок і справу направили на повторний розгляд.

У коментарі Громадському Павленко визнав, що це він пошкодив постери і пояснив свої мотиви.

Поділитись: