Увечері 12 березня очільник Державної митної служби Максим Нефьодов повідомив, що досі обговорюється, які саме пункти пропуску на кордоні тимчасово не працюватимуть у межах боротьби з поширенням коронавірусу. Хоча 12 березня вони вже мали бути закриті.

Про це Нефьодов написав у Facebook.

11 березня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що 12 березня з 219 пунктів пропуску на кордоні працюватимуть лише 49. Ввечері того ж дня у Державній прикордонній службі сказали hromadske, що список пунктів пропуску, які саме не працюватимуть, ще обговорюється.

У підсумку 12 березня цей список так і не було погоджено, хоча більшість ПП вже мали бути закриті.

Водночас Нефьодов пообіцяв, що пункти пропуску, через які проходять найбільші потоки товарів, працюватимуть й надалі. За його словами, Митна служба разом з прикордонниками надали уряду перелік ПП, продовження роботи яких є критично важливим для економіки країни.

«Вже зараз Держмитслужба радить перевізникам обирати для перетину кордону ті пункти пропуску, які є основними пунктами сполучення України з іншими державами», — наголосив очільник ДМС.

Також Нефьодов зауважив, що не тільки Україна може закривати свої пункти пропуску на кордоні, тому він порадив транспортним операторам слідкувати за цією інформацію в інших країнах.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів увів обмеження по всій Україні через загрозу поширення коронавірусу SARS-CoV-2. Навчальні заклади відправлять на карантин, а в країні обмежать масові зібрання понад 200 людей.

12 березня у МОЗ повідомили, що виявили в Україні два нових випадки зараження коронаврусом. Одна з інфікованих — жителька Радомишля на Житомирщині, яка нещодавно побувала в Польщі. Про свою хворобу вона повідомила лікарів не одразу і не самоізолювалась.

Поділитись: