Олігарх Ігор Коломойський заявив, що чинна влада не веде з ним переговорів щодо ПриватБанку, націоналізацію якого він вважає незаконною.

Про це Коломойський розповів в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Я про це (переговори — ред.) читаю тільки в пресі, ніяких реальних переговорів, і не тільки реальних, ні консультації, ні переговори не ведуться», — сказав він.

Водночас олігарх упевнений, що компроміс потрібен.

«Ми не відстанемо від нового власника ПриватБанку… Я хотів би уточнити — нас цікавить ПриватБанк, але якщо процес врегулювання велика складність, і це може викликати турбулентності на фінансовому ринку, нічого страшного, ми можемо відмовитися від цього. Все продається і все купується у бізнесі», — заявив він.

Коломойський додав, що розраховує, що зможе домовитися з новою владою.

Зранку 17 вересня видання Financial Times опублікувало статтю, у якій надало коментар прем'єра Олексія Гончарука щодо ймовірного компромісу з Ігорем Коломойським щодо ПриватБанку. Згодом у прес-службі Гончарука повідомили, що ніяких переговорів з колишніми власниками банку не ведуть. Також прем'єр повідомив, що звернеться до FT з проханням спростувати статтю.

У незаконній націоналізації ПриватБанку Коломойський звинувачує тодішню очільницю Нацбанку Валерію Гонтареву. Вона заявляє про погрози.

Уночі 17 вересня спалили будинок Гонтаревої в с.Гореничі під Києвом. За її словами, зловмисники кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. Будинок повністю згорів.

Поліція Київської області розглядає підпал, як одну з версій загоряння дачного будинку Гонтаревої у селі Гореничі. Під час слідчих дій на місці пожежі знайшли запальну ракету і низку інших речових доказів, які відправили на вивчення криміналістів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile