Внаслідок вибуху в Бейруті 4 серпня у порту загинув громадянин України — Вільям Азар.

Про це повідомив посол України в Лівані Ігор Осташ.

За даними Осташа, загиблий — 32-річний Вільям Азар.

«Молодий перспективний економіст вийшов з офісу компанії KPMG, щоб поїхати додому... Страшний вибух забрав життя громадянина України Вільяма Азара», — написав посол на своїй Фейсбук-сторінці.

Він додав, що зв’язався із матір’ю Азара, яка живе в Києві, і висловив їй співчуття.

6 серпня в МЗС України повідомляли, що серед помешкань, які виявилися пошкодженими внаслідок масштабного вибуху в порту Бейрута, — домівки трьох сімей українців. Ще одна громадянка України повідомила про руйнування її квартири та незначні тілесні ушкодження. Усі вони звернулися за допомогою до посольства України в Лівані.

Зазначимо, наразі відомо про загибель 158 людей та поранення понад 6 тисяч. 

Нагадаємо:

  • 4 серпня у порту Бейрута стався надзвичайно потужний вибух, наразі основною версією називають вибух 2750 тонн нітрату амонію (аміачної селітри), конфіскованих у 2014 році з судна російського бізнесмена. Ймовірно, увесь цей час вибухонебезпечну речовину неправильно зберігали на складах.
  • Зараз у Бейруті надзвичайний стан, тож контролювати безпеку у місті буде армія, а сам стан можуть продовжити після 14 днів.
  • Розмір збитків від вибуху, за попередніми підрахунками, становить від трьох до п'яти мільярдів доларів. Але може бути й більше.
Поділитись: