Після майже трьох місяців карантину з 1 червня знов працюватимуть Ватиканські музеї.

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Музеї працюватимуть за новими правилами, щоб не допустити поширення коронавірусу.

Так, усім відвідувачам мають проводити температурний скринінг. Також до музеїв пускатимуть лише у масках та з дотриманням соціального дистанціонування. У музеях чергуватимуть медики.

Щоб запобігти скупченню людей біля входу, квитки можна буде попередньо замовити онлайн на сайті.

Через епідемію також змінили час роботи музеїв. Вони працюватимуть з понеділка до четверга з 10:00 до 20:00, остання група відвідувачів може зайти о 18:00, у п'ятницю та суботу з 10:00 до 22:00, остання група зможе зайти о 20:00.

На період карантину скасували безкоштовні відвідини музеїв в останню неділю місяця.

Разом із Ватиканськими музеями доступ відкриють до Ватиканських садів та Папської вілли у Кастель Ґандольфо.

З початку березня Ватиканські музеї закрили для відвідувачів через стрімке поширення коронавірусного захворювання COVID-19.

Наразі Італія посідає 6-е місці за кількістю підтверджених випадків коронавірусу у світі. У країні зафіксували 229 858 випадків інфікування, з них понад 140 тисяч людей одужали та понад 32 тисяч померли від ускладнень.

Ватиканські музеї — комплекс музеїв у Римі, де зберігаються художні колекції, зібрані протягом століть Римськими Папами.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: