В Києві вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні, МОЗ відсторонив ректорку НМУ імені Богомольця, а президент підписав закон про деокупацію Донбасу

В Києві вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні, МОЗ відсторонив ректорку НМУ імені Богомольця, а президент підписав закон про деокупацію Донбасу

Громадське підготувало добірку головних новин дня: 

У передмісті сирійської столиці Дамаска (Східна Гута) внаслідок авіаудару загинули щонайменше 98 людей. Атаку ймовірно здійснили бійці сирійської армії. Східна Гута перебуває під контролем повстанців.

У Сербії затримали вісім іноземних громадян, серед яких двох українок і двоє американців. Їх підозрюють у спробі сфотографувати та увійти до військового об’єкта без дозволу.

У Києві вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні. Чотири роки тому, 20 лютого 2014 року, у центрі Києва під час найгостріших подій на вулиці Інститутській у Києві вбили 48 учасників Євромайдану, 80 людей у той день отримали поранення. Крім того, у цей день загинули 4 силовиків.

МОЗ України відсторонило від виконання обов'язків ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову. Причиною стало те, що студенти стоматологічного факультету не змогли скласти обов'язковий для продовження навчання іспит.

У ГПУ повідомили нові деталі щодо розслідування злочинів Майдану. Правоохоронці кажуть, що встановили підрозділ міліції, співробітники якого могли бути причетними до перших вбивств Героїв Небесної сотні.

В Україні зафіксували шосту смерть від кору у 2018-му році: в Одеській області від кору померла п’ятимісячна дитина.

Президент Петро Порошенко під час засідання Воєнного кабінету підписав закон про деокупацію Донбасу. Саме цим законом Україна офіційно визнає Росію державою-агресором та змінює формат АТО.

Поділитись: