Президент України Володимир Зеленський пояснив, про що говорив з українським олігархом Ігорем Коломойським під час їхньої зустрічі в Офісі президента.

Зокрема, за словами президента, під час зустрічі він обговорював питання рівних правил гри в Україні та функціонування монополій. Також обговорювали ціни на комунальні послуги.

«Щоб довго не говорити, всі повинні жити за правилами, монополії не буде… В тому числі для пана Коломойського. І дійсно, щоб він сприяв, щоб ціни, які пов'язані з комуналкою — там дуже багато питань — щоб вони знижувалися», — заявив Зеленський.

Він зазначив, що виступає за ринкові ціни на енергоресурси в Україні, у тому числі на електроенергію. Водночас зазначив, що українська влада має зробити все можливе, що громадяни платили за комунальні послуги менше.

Також Зеленський підтвердив, що під час зустрічі з олігархом обговорювалося питання державного Центренерго, яка перебуває у переліку великої приватизації.

Зазначимо, що напередодні Зеленський зустрівся з українським олігархом Ігорем Коломойським. Згідно з повідомленням прес-служби Офісу президента, під час розмови з Коломойським обговорювали питання ведення бізнесу в Україні та енергетичну сферу.

«Нагадаємо, у червні під час форуму «Діалог бізнесу та влади» Володимир Зеленський закликав підприємців інвестувати у відновлення інфраструктури Донбасу. Крім того, він звернувся до представників великого бізнесу з проханням допомагати державі у розв’язанні соціальних проблем», — йдеться у повідомленні.

Після запровадження нової моделі ринку електроенергії підприємства Коломойського в Україні почали зазначати втрат через різке збільшення вартості електрики для промисловості. Водночас вигоду від цього отримали компанії Ріната Ахметова, який контролює майже всі українські теплоелектростанції.

Нагадаємо, Зеленському закидають зв’язки з Коломойським, зокрема Петро Порошенко після першого туру виборів президента заявив, що доля звела його з «маріонеткою Коломойського».

Олігарх і чинний президент відкидають неформальний вплив Коломойського, хоча останній і говорив, що на виборах він та глава МВС Арсен Аваков були у «фан-клубі Зеленського». Також олігарх говорив, що після перемоги Зеленського на виборах майже не спілкується з ним, але «морально підтримує».

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, коли ще був кандидатом у депутати, заявляв, що Коломойський намагається побудувати окрему групу з мажоритарників.

Поділитись: