УКРАЇНА

Після викидів у Криму за медичною допомогою звернувся 61 прикордонник — ДПСУ

8 вересня, 2018 14:29
УКРАЇНА/Після викидів у Криму за медичною допомогою звернувся 61 прикордонник — ДПСУ
Зберегти
Вигляд
Після викидів в анексованому Криму за медичною допомогою звернулися понад 60 прикордонників, які несуть службу неподалік адмінмежі з анексованим півостровом.

Після викидів в анексованому Криму за медичною допомогою звернулися понад 60 прикордонників, які несуть службу неподалік адмінмежі з анексованим півостровом.

Про це заявив речник Державної прикордонної служби Олег Слободян, передає «112».

«Зараз звернувся 61 прикордонник, з них 5 — госпіталізовані й проходять детальний медичний огляд у нас в Одесі», — сказав Слободян.

Він зазначив, що всі прикордонники, які звернулися за медичною допомогою, вже повернулися до службових обов'язків. Окрім 5 госпіталізованих.

7 вересня речник Держприкордонслужби повідомив, що на погане самопочуття поскаржився 41 прикордонник, з них — 5 госпіталізували.

Раніше Слободян повідомляв, що 40 українських прикордонників, які несуть службу на адмінмежі з Кримом, поскаржилися на погіршення самопочуття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Екологічне лихо в Криму: що відомо про хімічне забруднення Армянська

На півночі анексованого Криму в ніч з 23 на 24 серпня стався викид невідомої речовини. Російські ЗМІ лише 27 серпня повідомили, що на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу невідомої речовини, у зв'язку з цим утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев у місті Армянськ.

«Служба» прав споживачів РФ встановила, що жителям анексованого Криму нічого не загрожує внаслідок викиду невідомої речовини в атмосферу. Водночас постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін заявив, що жителі Херсонської області поскаржилися на викиди.

Окупаційна влада анексованого Криму вирішила зупинити завод «Кримський титан» через неконтрольовані викиди хімічних речовин. Також стало відомо, що через викиди на заводі «Кримський титан» в анексованому Армянську евакуюють дітей.

Україна вирішила закрити контрольно-пропускні пункти «Каланчак» та «Чаплинка» на межі з Кримом у зв'язку з викидами.

Президент Петро Порошенко у зв’язку з хімічними викидами заводу в анексованому Криму розпорядився, аби дітей з Армянська відправили на оздоровлення в Херсонську область.

6 вересня у школах та дитячих садках Херсонщини поблизу з адмінкордоном зупинили навчання.

Завод «Кримський титан» розташований в Армянську на півночі анексованого Криму, він є одним із найбільших у Східній Європі виробників діоксиду титану, який використовується для виготовлення лакофарбової продукції, пластмас, каучуку, гуми тощо.

Пов`язані новини