У Херсонській області до лікарень зі скаргами на стан здоров'я звернулися 23 мешканців Чаплинського та Каланчацького районів, які перебувають у безпосередній близькості до заводу «Кримський титан» в анексованому Криму.

У Херсонській області до лікарень зі скаргами на стан здоров'я звернулися 23 мешканців Чаплинського та Каланчацького районів, які перебувають у безпосередній близькості до заводу «Кримський титан» в анексованому Криму.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної держадміністрації.

«Станом на 16:00 годину 7 вересня 2018 року до закладів охорони здоров’я Чаплинського та Каланчацького районів звернулося 23 особи, з них дітей – 10», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що серед потерпілих — 15 осіб мали назофарингіальні симптоми, з них 5 дітей; висипи на шкірі мали 8 осіб, з яких 5 дітей.

«У дитячу обласну клінічну лікарню госпіталізовано 4 дитини, з яких 2 з проблемних територій», — додали в Херсонській ОДА.

Також повідомляється, що Департаментом охорони здоров’я ОДА організовано виїзди бригад лікарів до сіл Каланчацького та Чаплинського районів для обстеження населення, в першу чергу, дітей.

Раніше в Держприкордонслужбі повідомили, що із характерними симптомами до медиків звернулись понад 60 прикордонників, які несуть службу неподалік адмінмежі з анексованим півостровом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Екологічне лихо в Криму: що відомо про хімічне забруднення Армянська

На півночі анексованого Криму в ніч з 23 на 24 серпня стався викид невідомої речовини. Російські ЗМІ лише 27 серпня повідомили, що на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу невідомої речовини, у зв'язку з цим утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев у місті Армянськ.

«Служба» прав споживачів РФ встановила, що жителям анексованого Криму нічого не загрожує внаслідок викиду невідомої речовини в атмосферу. Водночас постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін заявив, що жителі Херсонської області поскаржилися на викиди.

Окупаційна влада анексованого Криму вирішила зупинити завод «Кримський титан» через неконтрольовані викиди хімічних речовин. Також стало відомо, що через викиди на заводі «Кримський титан» в анексованому Армянську евакуюють дітей.

Україна вирішила закрити контрольно-пропускні пункти «Каланчак» та «Чаплинка» на межі з Кримом у зв'язку з викидами.

Президент Петро Порошенко у зв’язку з хімічними викидами заводу в анексованому Криму розпорядився, аби дітей з Армянська відправили на оздоровлення в Херсонську область.

6 вересня у школах та дитячих садках Херсонщини поблизу з адмінкордоном зупинили навчання.

Завод «Кримський титан» розташований в Армянську на півночі анексованого Криму, він є одним із найбільших у Східній Європі виробників діоксиду титану, який використовується для виготовлення лакофарбової продукції, пластмас, каучуку, гуми тощо.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile