Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що захищатиме керівництво Державної фіскальної служби України та митниці через те, що, на його думку, дані служби розпочали «реальну боротьбу з контрабандою».

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що захищатиме керівництво Державної фіскальної служби України та митниці через те, що, на його думку, дані служби розпочали «реальну боротьбу з контрабандою».

Про це Гройсман заявив під час перебування у Луцьку, 23 серпня, передає прес-служба уряду.

«Я вийшов у публічну площину, оголосив війну контрабанді разом з ДФС, МВС, Нацполіцією — аби припинили ввезення товарів за контрабандними схемами. Боротьба розпочалась. Нам непросто, адже у цих структурах також є «паршиві вівці», які сприяли схемам. Я буду захищати керівництво митниці і ДФС, які розпочали реальну боротьбу з контрабандою», — заявив Гройсман.

Також прем’єр зазначив, що протягом місяця глава ДФС оприлюднити результати розслідування фактів контрабанди лісу, які включатимуть прізвища конкретних людей та їхні посади.

«Дуже добре, що є такі керівники, як Продан, який сказав, що буде виконувати це завдання як завдання честі, попри те, що на нього та його родичів вже тиснуть», — додав Гройсман.

Також напередодні Мирослав Продан пов’язав заяву генпрокурора Луценка про те, що той збирає докази у справі про керівника ДФС, зі своєю боротьбою з контрабандою лісу.

Нагадаємо, що 21 серпня  Юрій Луценко повідомив, що наразі працює над справою проти керівника ДФС України Мирослава Продана

16 липня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що має докази правопорушень Продана, які той здійснив уже будучи на посаді очільника ДФС.

«Наявних у мене матеріалів достатньо для того, щоб бути переконаним в наявності грубих правопорушень у пана Продана на посаді виконуючого обов`язки голови ДФС», — заявив Луценко

Сам Продан назвав заяву Луценка «фейковою».

18 липня Кабінет міністрів України дав доручення Державній аудиторській служби, Державній фіскальній службі, Держгеокадастру провести ретельні перевірки всіх лісгоспів України.

В той же час, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що не збирається усувати від обов’язків очільника ДФС Мирослава Продана.

Зазначимо, що у минулому Продан очолював вінницьку митницю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Продано: чому Генпрокурор зацікавився контрабандою

Раніше Гройсман повідомляв, що боротьба з контрабандою щодня приносить українському бюджету додаткові 70-80 мільйонів гривень.

20 червня Кабінет міністрів ухвалив стратегію боротьби з контрабандою. До її реалізації долучаться Міністерство внутрішніх справ, Генеральна прокуратура, Державна фіскальна служба та Національна поліція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Поліція на митниці: що означає «хрестовий похід» Гройсмана проти контрабанди

Також в Уряді запропонували позбавляти волі на 3-7 років за контрабанду. Відповідний законопроект зареєстрували у парламенті.

На початку 2018 року обмеження на міжнародні поштові посилки відтермінували до січня 2019 року.

Також в ДФС розробили механізм контролю за посилками.

Поділитись: