Микола Чернотицький, якого 31 січня Наглядова рада «Національної суспільної телерадіокомпанії України» призначила виконувачем обов'язків глави Суспільного, заявляє, що дізнався про це у ЗМІ. У коментарі Громадському Чернотицький повідомив, що не вважає себе тимчасовим очільником Суспільного.

«Спочатку я дізнався про це (про призначення виконувачем обов’язків голови НСТУ, ред.), мені подзвонила членкиня Наглядової ради і повідомила. І інше джерело — я дізнався із ЗМІ», — сказав Чернотицький.

«Я член правління Суспільного мовника і член команди Зураба Аласанії… я не був присутній я був повідомлений постфактум», — додав він.

Нагадаємо, ввечері 31 січня голову Суспільного мовлення Зураба Аласанію достроково усунули з посади за рішенням Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Зураб Аласанія відмовився коментувати Громадському ситуацію.

Сам Аласанія заявив, що усунення його з посади відбулось за невідомих йому причин і з порушенням всіх процедур.

На початку травня 2017 року Наглядова рада Суспільного мовлення підписала 4-річний контракт із Аласанією.

Тимчасовим главою Суспільного призначили Миколу Чернотицького, члена правління НСТУ. Чернотицький відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Реформа на паузі? Що робив та за що звільнили Зураба Аласанію

Поділитись: