Наглядова рада «Національної суспільної телерадіокомпанії України» призначила виконувачем обов’язків глави Суспільного члена правління НСТУ Миколу Чернотицького. Конкурс із відбору нового очільника оголосять на наступному тижні.

Про це Громадському повідомила членкиня Наглядової ради Суспільного телебачення Світлана Остапа.

За її словами, Чернотицький не був присутнім на засіданні наглядової ради, тому поки невідомо, чи погодиться він тимчасово очолити Суспільне.

Зазначимо, що Микола Чернотицький — член правління НСТУ, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури.

Остапа також розповіла, що, скоріш за все, на початку наступного тижня відбудеться ще одне засідання Наглядової ради НСТУ, на якому призначать конкурс із відбору нового постійного глави Суспільного.

Нагадаємо, 31 січня Наглядова рада «Національної суспільної телерадіокомпанії України» достроково усунула з посади очільника Суспільного Зураба Аласанію.

а початку травня 2017 року Наглядова рада Суспільного мовлення підписала 4-річний контракт із Аласанією.

У вересні минулого року Аласанія повідомив, що Національна суспільна телерадіокомпанія України перебуває у критичному стані через недофінансування.

25 вересня Державний Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення відключив аналогове мовлення телеканалу «UA:Перший» за борги.

Громадські організації закликали уряд вжити заходів для відновлення аналогового мовлення телеканалу «UA:Перший».

Раніше правління НСТУ визначило антикризові заходи у зв'язку з дефіцитом коштів для фінансування мовника.

У липні минулого року НСТУ заявила, що Україна вперше не братиме участі в дитячому пісенному конкурсі «Євробачення» через недофінансування суспільного мовника. Пізніше в НСТУ заявили, що проведуть конкурс на Євробачення, однак в режимі онлайн.

Поділитись: