Війна

«Я ні на кого не тримаю зла», — звільнений з полону бойовиків Фомічов

31 грудня, 2017 14:40
Війна/«Я ні на кого не тримаю зла», — звільнений з полону бойовиків Фомічов
Зберегти
Вигляд
Звільнений з полону бойовиків українець Володимир Фомічов розповів, що наразі ще не думав подавати скаргу на тих, хто засудив його за сфабрикованою справою на Донбасі.

Звільнений з полону бойовиків українець Володимир Фомічов розповів, що наразі ще не думав подавати скаргу на тих, хто засудив його за сфабрикованою справою на Донбасі.

Про це він розповів у ефірі Громадське.Схід.

«Поки що не думав подавати скаргу. Я знаю людей, в яких історії ще тяжчі, ніж у мене. Я нікого не хочу особисто звинувачувати. Я ні на кого не тримаю зла. Я просто про це ще не думав. Це зараз не так важливо. Просто хочеться якось жити далі», — сказав Фомічов.

ДИВІТЬСЯ: Великий обмін: кого звільнили з полону бойовиків на Донбасі.

Володимир Фомічов, співробітник київської організації Центр UA, яка розслідує злочини політиків, розробляє програми реформ і стежить у Верховній Раді за «кнопкодавами», був узятий в полон бойовиками так званої «ДНР» в Макіївці 4 січня 2016 року.

А 16 серпня так званий суд «ДНР» оголосив вирок — два роки позбавлення волі. Його звинуватили  у тому, що він нібито провіз з Києва у Макіївку дві гранати.

Фомічов просидів у «підвалах» і тюрмах так званого «МГБ» до 27 грудня 2017.

ЧИТАЙТЕ: Подруга засудженого в «ДНР» Фомічова: він навіть не вміє стріляти

27 грудня на Донбасі відбувся обмін заручників. Це перший за два роки та найбільший обмін. За даними СБУ,  на підконтрольну територію повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 людини. 

У Службі безпеки Громадському повідомили, що імена і списки тих, кого Україна передала на непідконтрольні території не будуть оприлюднені, «тому що це персональні дані людей». 

Громадське стежило наживо за перебігом обміну та поверненням українських полонених додому.

Пов`язані новини