Як ізоляцію переживали студенти, літні люди та батьки з дітьми? Це можна дізнатися завдяки відеогрі

Французькі та швейцарські розробники створили, працюючи віддалено, відеогру про те, як різні люди переживають вимушено самоізоляцію під час пандемії коронавірусу.
Про це повідомляє Федеральна політехнічна школа Лозанни, яка брала участь у розробці.
У відеогрі можна слідкувати за життям чотирьох людей, які проживають у квартирах в одній багатоповерхівці. Є історія літньої жінки, студентки, матері-одиначки з двома дітьми та офісного співробітника.
Гравці можуть відвідувати квартири героїв, брати участь в їхньому житті, рутинних справах. Наприклад, чи дозволяти дітям гуляти на вулиці.
Розробники сподіваються, що в деяких моментах гравці впізнають власний досвід самоізоляції, а деякі моменти змусять поглянути їх на ситуацію по-іншому.
Гра — франкомовна, можна спробувати інтуїтивно розібратися, якщо ви не знаєте французької. Пограти можна тут.
Розробники також опублікували код гри та пропонують адаптувати її під інші мови.
Карантинні дослідження
Вчені вже встигли дослідити, що на самоізоляції допомагає зберегти нормальний психологічний стан. Виявилося, що це робота. Люди, які працюють навіть віддалено, почували себе краще за тих людей, які не працювали.
Інші дослідження показують, що на карантині люди почали більше працювати. Робочий день людей став довшим на 48,5 хвилини. У квітні Bloomberg повідомив, що тривалість робочого дня зросла аж на три години: про це свідчили лоґ-дані VPN-сервісів, а також слова керівників окремих компаній, яких опитало видання. Працівники інвестиційного банку JPMorgan на умовах анонімності розповіли Bloomberg, що в часи жорсткого карантину навіть відчували провину через те, що від’єднуються від мережі після робочого дня.
- Поділитися: