УКРАЇНА

Янукович: З 2010-го Манафорт працював на громадських засадах

2 березня, 2018 14:52
УКРАЇНА/Янукович: З 2010-го Манафорт працював на громадських засадах
Зберегти
Вигляд
lead
Колишній президент України Віктор Янукович заявив, що не особисто не платив Полу Манафорту, а з 2010-го той взагалі працював на громадських засадах.

Колишній президент України Віктор Янукович заявив, що особисто не платив своєму раднику, політтехнологу Полу Манафорту, а з 2010-го той взагалі працював на громадських засадах.

Про це Янукович заявив під час прес-конференції в Москві, відповідаючи на питання The New York Times.

«З Полом Манафортом ми почали працювати в другій половині 2005 року. І вибрав кампанію в парламенті весни 2006 року, вона пройшла за участі Пола Манафорта та його людей, які працювали з Партією регіонів», — заявив він.

«Потім були вибори восени 2007-го, потім вибори 2010-го року. Увесь цей час Манафорт мав справу з апаратом Партії регіонів», — зазначив Янукович. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я ваші гроші не рахую, а ви не рахуйте мої» — про що говорив Янукович на прес-конференції у Москві

«Після виборів 2010 року Манафорт був моїм радником на громадських засадах. Я з ним зустрічався завжди, коли приймав радників вільних сил у мене було дуже багато. Але коли розглядалися якісь між собою питання, Манафорт як радник приймав участь у них. Як таких особистих контактів з ним у мене не було. Він працював в основному з адміністрацією президента. Тож це був такий порядок, він був встановлений. Після того, як я виїхав з України, я Манафорта не побачив і не чув», — додав Янукович. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Манафорт здійснив з десяток поїздок до України після Майдану» — інтерв'ю Громадського з американським публіцистом Франком Фоером. 

19 серпня 2016-го депутат Сергій Лещенко оприлюднив копії документів «чорної бухгалтерії» Партії регіонів щодо передачі коштів екс-раднику Віктора Януковича Полу Манафорту. Згідно із документами, Манафорт отримав понад 12 мільйонів доларів від Партії регіонів з 2007 по 2009 роки. Також повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні

30 жовтня 2017 року Полу Манафорту і його бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули звинувачення за 12 пунктами, у тому числі у відмиванні грошей і таємній змові. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну  причетність Манафорта до розстрілів на Майдані.

Пов`язані новини