УКРАЇНА

Янукович подасть скаргу проти України до Європейського суду з прав людини

12 липня, 2017 16:19
УКРАЇНА/Янукович подасть скаргу проти України до Європейського суду з прав людини
Зберегти
Вигляд
Колишній президент України Віктор Янукович протягом липня подасть до Європейського суду з прав людини скаргу про порушення права на доступ до правосуддя і на захист

Колишній президент України Віктор Янукович протягом липня подасть до Європейського суду з прав людини скаргу про порушення права на доступ до правосуддя і на захист.

Про це заявив його адвокат Віталій Сердюк, передає російське федеральне інформагентство ТАСС.

«Скарга Віктора Януковича про порушення права на доступ до правосуддя і, таким чином, на захист проти України фіналізується. Протягом місяця ми передамо її в ЄСПЛ», — сказав адвокат.

Окрім того Сердюк додав, що скарга до ЄСПЛ «буде подана, не чекаючи рішення суду про держзраду, тому що рішення суду про початок заочної процедури, яким було фактично відмовлено Вікторові Януковичу в участі у справі, уже є, остаточно набуло чинності й не підлягає оскарженню».

Нагадаємо, 7 липня Януковичу призначили адвоката Віталія Мешечка. Він розповів, що особисто з підзахисним не знайомий і знає його лише як екс-президента України.

5 липня Янукович заявив, що не братиме участі в судовому процесі у справі про державну зраду і відкликає своїх адвокатів.  6 липня суд дозволив надати Януковичу безоплатного адвоката.

Згодом військовий прокурор Руслан Кравченко заявив, що в разі відкликання Януковичем своїх адвокатів, йому нададуть державних захисників.

Також нагадаємо, що вранці 6 липня адвокат Януковича заявив, що екс-президент подав до ГПУ заяву про державний переворот.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини