УКРАЇНА

Януковичу призначили безоплатного адвоката у справі про держзраду

31 липня, 2018 13:12
УКРАЇНА/Януковичу призначили безоплатного адвоката у справі про держзраду
Зберегти
Вигляд
Оболонський суд Києва надав екс-президенту України Віктору Януковичу безоплатного адвоката у справі про державну зраду. Це сталося після того, як адвокати Януковича зірвали судове засідання і покинули його.

Оболонський суд Києва надав екс-президенту України Віктору Януковичу безоплатного адвоката у справі про державну зраду. Це сталося після того, як адвокати Януковича зірвали судове засідання і покинули його.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Судді зобов’язали Центр з надання безоплатної правової допомоги призначити Януковичу адвоката, аби він з’явився на засідання 1 серпня.

Безоплатний адвокат має ознайомитися з матеріалами справи і представляти інтереси Януковича у судових дебатах.

Нагадаємо, на засідання прийшов адвокат Олександр Байдик, який стверджує, що підписав з Януковичем договір про представлення інтересів, але судді не допустили його до участі у засіданні.

Відтак, засідання у справі про державну зраду екс-президента продовжиться 1 серпня.

У ньому візьмуть участь діючі адвокати Януковича, безоплатний адвокат, а також адвокат Олександр Байдик, звернення якого 31 липня судді проігнорували.

Під час засідання 1 серпня буде вирішено, хто представлятиме інтереси президента-втікача.

Як повідомлялося, 31 липня адвокати Януковича заявили про відвід суддів і прокурорів у справі щодо державної зради, після чого покинули судове засідання.

Нагадаємо, 30 липня Верховний суд України відмовився перевести справу про державну зраду Януковича з Оболонського районного суду Києва до іншого та забезпечити його участь у засіданнях.

30 липня адвокати у справі держзради Віктора Януковича не прийшли на суд, засідання перенесли на вівторок 31 липня.

Раніше повідомлялося, що суд у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича перейшов до судових дебатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Транспорт від Добкіна та 8 пересадок: як тікав Янукович — свідчення охоронців

Президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

Генеральна прокуратура завершила слідство у справі президента-утікача Віктора Януковича та низки його колишніх високопосадовців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Оболонський районний суд Києва призначив судові дебати у справі за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича в державній зраді на 30 і 31 липня.

Пов`язані новини