УКРАЇНА

Японія визнала нелегітимними «вибори» президента РФ в анексованому Криму

22 березня, 2018 21:14
УКРАЇНА/Японія визнала нелегітимними «вибори» президента РФ в анексованому Криму
Зберегти
Вигляд
Уряд Японії не визнає голосування в окупованому Росією Криму на «виборах» президента Російської Федерації, які відбулися 18 березня.

Уряд Японії не визнає голосування в окупованому Росією Криму на «виборах» президента Російської Федерації, які відбулися 18 березня.

Про це заявив посол Японії в Україні, йдеться у повідомленні посольства.

«Японія не визнає незаконної анексії Криму Російською Федерацією у березні 2014 року, тому відповідно і не вважає дійсним проведення в Криму так званих президентських виборів РФ 18 березня 2018 року», — заявив посол.

Також посол підтвердив, що Японія підтримує територіальну цілісність та суверенітет України і не визнає спроби зміни статус-кво силовими методами.

22 березня Верховна Рада ухвалила постанову, якою Україна офіційно не визнає «вибори» президента Росії в анексованому Криму.

На виборах президента Російської Федерації Володимир Путін  отримав понад 70% голосів виборців. Відтак він стане президентом РФ уже вчетверте.

Зазначимо, що вибори в Росії відбувалися з масовими порушеннями. Зокрема, оприлюднено десятки відео з вкиданням бюлетенів.

Голова Меджлісу запевняв, що понад 90% кримських татар проігнорували «вибори» президента РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що кандидати на президентських виборах у Росії говорять про Україну

/Ігор Чорний

Пов`язані новини