Європейський банк реконструкції та розвитку, а також Європейський інвестиційний банк відкриють кредитну лінію у розмірі 900 мільйонів євро на ремонт доріг в Україні.

Про це повідомив голова Укравтодору Славомір Новак під час спілкування з журналістами, передає «Інтерфакс-Україна».

«Я вже провів переговори з ЄБРР та ЄІБ. Буде відкрить нову кредитну лінію для України у розмірі 900 мільйонів євро», — заявив Новак.

За його словами, кошти кредиту ЄБРР та ЄІБ планують аправити на оснащення доріг автоматичними системами зважування автомобілів на ходу, а також на розвиток автодорожньої галузі.

Зазначимо, що у проєкті бюджету на 2020 рік на фінансування ремонту доріг передбачено 74,4 мільярда гривень, з яких 4,7 мільярда гривень планують залучити у міжнародних донорів.

Також Рада ухвалила закон, яким кошти від штрафів направлятимуть на ремонт доріг. Депутати зазначають, що цей закон є доповненням до ухваленого напередодні закону про автоматичне зважування вантажівок під час руху.

Раніше в Укравтодорі повідомляли, що системи автоматичного зважування вантажівок під час руху встановлять на під'їздах до Києва у жовтні.

Раніше у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким запроваджується автоматичне зважування вантажівок та підвищуються штрафи за порушення вимог щодо максимально допустимої ваги вантажів.

У вересні 2018 року голова Укравтодору Славомір Новак повідомляв, що на під’їздах до Києва почали будувати 6 автоматичних пунктів для зважування автомобілів.

Поділитись: