На засіданні 4 жовтня новий склад Центральної виборчої комісії обере голову, двох заступників і секретаря. Кандидат на посаду очільника комісії один — Олег Діденко, призначений у ЦВК за квотою президентської фракції «Слуга народу».

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Члени ЦВК затвердили порядок денний, за яким оберуть на засіданні 4 жовтня голову та його заступників. У засіданні беруть участь 16 з 17 членів комісії, голову обирають таємним голосуванням.

Єдиний кандидат на цю посаду — Олег Діденко. За даними громадянської мережі ОПОРА, він має юридичну освіту, з 2003 по 2014 рік працював помічником-консультантом народних депутатів Давида Жванії (в тому числі на платній основі), Миколи Катеринчука, Романа Безсмертного, Владислава Каськіва, Валерія Іщенка (на платній основі). У 2014 році Діденко став членом ЦВК і працював у комісії до вересня цього року, коли Рада звільнила попередній склад.

Нагадаємо, 4 жовтня Верховна Рада призначила новий склад ЦВК.

13 вересня парламент звільнив весь склад Центрвиборчкому, попри те, що попередній склад не пропрацював й одного року з 7, передбачених законом.

Поділитись: