Європейський союз не даватиме Великій Британії додаткового часу після 31 жовтня на переговори про Brexit, заявив міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан 7 вересня.

Про це повідомляє Reuters.

«Це дуже непокоїть. Британці повинні повідомити нас, чого вони хочуть», — сказав Ле Дріан.

На запитання, чи можливе продовження терміну після 31 жовтня, міністр відповів, що це не передбачено чинними умовами.

«Ми не збираємося робити це кожні три місяці», — сказав він.

Нагадаємо, британський парламент заблокував «жорсткий Brexit», ухваливши законопроект, який має не допустити виходу з ЄС без угоди.

Як повідомлялося, міністерка з питань праці та пенсій Великої Ембер Радд подала у відставку через незгоду з політикою прем'єр-міністра Бориса Джонсона щодо Brexit. 

Раніше через розбіжності у поглядах щодо Brexit уряд Бориса Джонсона залишив його молодший брат Джо Джонсон, який обіймав посаду молодшого міністра освіти й науки. 

23 червня 2016 року у Британії відбувся референдум, який показав, що 52% британців воліють покинути Євросоюз. 29 березня 2017 року Велика Британія офіційно повідомила Європейський союз про свій намір покинути ЄС, запустивши процедуру Brexit. Повідомлялось, що остаточна вартість Brexit для Британії може сягнути 55 мільярдів євро. Цю суму країна виплачуватиме ЄС до 2064 року. Велика Британія та ЄС домовилися відтермінувати Brexit до 31 жовтня 2019 року.

Автор: Ігор Бігун

Поділитись: