Ключові фондові індекси Євросоюзу відреагували зростанням на інформацію щодо погодження лідерами ЄС міграційної угоди.

Ключові фондові індекси Євросоюзу відреагували зростанням на інформацію щодо погодження лідерами ЄС міграційної угоди.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

Так, найбільший фондовий індекс ЄС —  Stoxx Europe 600 — зріс на 1%, а британський фондовий індекс FTSE 100  зріс на 0,8%. Крім цього, зросли біржеві індекси США.

Як зазначається, інвестори очікують, що ухвалення угоди сприятиме зменшенню політичної напруги в ЄС та більшій політичній та економічній стабільності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 причин, чому проблема міграції може розвалити Євросоюз

Раніше про ухвалення міграційної угоди повідомив президентЄвропейської Ради Дональд Туск.

Текст угоди опублікували на сайті ЄС.

Нагадаємо, Міжнародна організація з міграції повідомила про значне скорочення кількості нелегальних іммігрантів у Європі.

Міністр внутрішніх справ Італії Матео Сальвіні    запропонував будувати центри приймання мігрантів у Африці, щоб зупинити потік біженців до країн Європи.

Нагадаємо, Президент Франції Еммануель Макрон вважає, що міграційна криза в Європейському союзі переросла в політичну.

Прем'єр Бельгії Шарль Мішель під час саміту присвячено проблемам мігрантів закликав до посилення контролю за зовнішніми кордонами Європейського союзу.

На цьому ж саміті прем'єр Греції Алексіс Ципрас висунув чотири пропозиції по боротьбі з міграційною кризою. Зокрема Ципрас висловив сумнів в користі центрів для біженців поза межами ЄС.

Італія запропонувала на саміті ЄС присвяченому проблемі мігрантів «Європейську багаторівневу стратегію міграції», що включає 10 пунктів, спрямованих на регулювання потоків біженців.

Зазначимо, що Угорщина, Чехія, Польща та Словаччина оголосили бойкот саміту Євросоюзу, присвяченому міграційній політиці.

Поділитись: