До аеропорту в місті Лейпциґ, що в німецькій федеральній землі Саксонія, прибули перші шість італійців із коронавірусом. Німецькі лікарні погодилися їх прийняти, аби допомогти Італії побороти епідемію SARS-CoV-2.

Як повідомляє Reuters, про це владу Саксонії попрохав італійський уряд. Зокрема, двох 57-річних італійців у важкому стані поклали в університетський шпиталь Лейпциґа, зазначає інформагентство.

Німеччина стала першою країною, яка прийняла в себе хворих із Італії. Таким чином вона планує отримати досвід лікування пацієнтів із коронавірусом, аби підготуватися до потенційного спалаху кількості випадків зараження на своїй території.

Крім того, про наміри прийняти 10 пацієнтів із COVID-19 з Італії оголосила й влада німецької землі Північний Рейн-Вестфалія.

«Нам потрібна солідарність по всій Європі. Ми хочемо зберегти європейський дух», — зазначив глава землі Армін Лашет.

За останніми даними, в Німеччині 30150 випадків інфікування коронавірусом, з них 130 стали летальними, а 453 пацієнти одужали.

Своєю чергою, Італія найбільше постраждала від епідемії коронавірусу. Там, за останніми даними, зафіксовано 63927 випадків інфікування SARS-CoV-2, з них 6077 летальних, водночас 7432 пацієнтів вилікувалися. Водночас кількість зареєстрованих нових заражених за добу зменшується два дні поспіль.

Станом на ранок 24 березня у світі офіційно зареєстрували 381 499 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 16 557 смертей та 101 794 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: