Протягом січня-листопада 2019 року кількість новозареєстрованих компаній в Україні виросла на 37 тисяч, а ФОПів — на 42 тисячі, у порівнянні з таким же періодом попереднього року. Найбільше організацій вказали, що будуть займатися торгівлею.

Про це повідомили аналітики системи для перевірки контрагентів YouControl.

Зазначається, що від початку 2019 року і до листопада кількість підприємств в Україні збільшилась майже на 37 тис. (або на 4%) — і досягла 971 тис. Цей показник визначили на основі даних Держстату про кількість юросіб без урахування некомерційних організаційно-правових форм власності.

Підприємства, що відкривалися протягом 2019 року, найчастіше обирали для роботи напрямок неспеціалізованої гуртової торгівлі. Майже 13% підприємств зі всіх новостворених поточного року саме такий КВЕД вказали при реєстрації.

Також популярною серед підприємств-новачків була робота з нерухомістю — надання в оренду та будівництво.

Нагадаємо, раніше в YouControl повідомляли, що половина з топ-20 найбільших компаній, що займаються гуртовою торгівлею в Україні пов’язані з офшорними зонами.

Там проаналізували найбільших гуртових торговців в Україні та їхні взаємовідносини з іншими компаніями, зокрема іноземними.

Поділитись: