Державна Укрпошта підвищила тарифи на доставку непріоритетних посилок та листів вагою до 3 кілограмів на 14,3%, для пріоритетних — на 11,1%.

Крім цього у компанії підвищили вартість послуг пересилки посилок в рамках послуги «Стандарт», «Експрес» та SmartBox.

Зокрема, з 1 січня 2019 року вартість пересилки посилок вагою до 10 кілограмів в рамках послуги «Стандарт» складе 42 гривні в межах області та 48 гривень в межах України. Відправка посилок до 30 кілограмів складе 80 гривень в межах області та 85 гривень в межах України.

Відправка посилок до 10 кілограмів в рамках послуги «Експрес» зросте з 44 гривень до 49 гривень в межах однієї області. В межах України вартість експрес-посилки зросте з 50 до 55 гривень.

Також Укрпошта скасувала доплату розміром 12 гривень за доставку посилок у села.

Раніше повідомлялось, що Укрпошта планує відновити роботу 50 закритих відділеньу селах та найняти назад на роботу 1188 листонош та 667 операторів.

Нагадаємо, що 26 жовтня стало відомо, що Укрпошта може відмовитись від доставки пенсій та закрити відділення у селах через нерентабельність. Пізніше, у коментарі Громадському, голова компанії уточнив, що відділення не закриють, якщо Пенсійний фонд підвищить тариф на доставку пенсій.

Після цієї заяви компанії у Мінфіні вирішили додатково виділити на потреби Укрпошти 500 мільйонів гривень для компенсації втрат від збиткового тарифу на доставку пенсій. Водночас, в Укрпошті заявляють, що цих коштів вистачить лише на половину 2019 року. Потім тариф доведеться підняти.

Поділитись: