Національний банк констатує, що за 9 місяців 2016 року 96,5% всіх приватних грошових переказів з Росії проходили через міжнародні платіжні системи.

Національний банк констатує, що за 9 місяців 2016 року 96,5% всіх приватних грошових переказів з Росії проходили через міжнародні платіжні системи.

Про це свідчать статистичні дані НБУ, передають «Українські Новини».

Всього за 9 місяців 2016 року через Росію в Україну було переведено 758 млн доларів.

З них 730,9 млн доларів (96,5%) — переклади, здійснені через міжнародні системи переказу коштів, а 26,8 млн доларів (3,5%) — переклади через банківську систему.

Нагадаємо, Держдума РФ прийняла в остаточному читанні закон, що забороняє грошові перекази з Росії в Україну за допомогою іноземних платіжних систем.

В жовтні 2016 року Україна розширила санкції щодо Росії, заборонивши діяльність на своїй території ряду російських платіжних систем.

Також, 16 березня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони про санкції щодо банків з російським капіталом

Згідно з рішенням, санкції строком на один рік будуть застосовані до таких банків: «Сбербанк», «ВіЕс Банк», «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», «ВТБ БАНК», «БМ БАНК» в частині запобігання виведенню капіталів цими банками за межі України на користь пов'язаних з ними осіб.

Член Ради НБУ зазначив, що банки РФ не зможуть вивести капітал з українських «дочок». 

Пізніше у Нацбанку заявили, що всі банки з російським державним капіталом в Україні ведуть переговори про продаж.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: