За останні два дні опорні лікарні Луганської області, які прийматимуть хворих на коронавірус, отримали майже два мільйони гривень.

Про це на брифінгу у Сєвєродонецьку заявив голова Луганської ОДА Сергій Гайдай, повідомляє кореспондент hromadske.

«Починаючи з вчорашнього дня (24 березня — ред.), у нас зʼявились меценати. Хтось з Луганської області, хтось з інших областей. Лікарні вже почали отримувати гроші на свої рахунки. На сьогодні наші лікарні отримали 1 млн 960 тис. грн. Вони витрачають гроші відповідно до своїх потреб. Ми продовжуємо працювати у цьому напрямку», — сказав він.

Також очільник ОДА повідомив, що на сьогодні на Луганщині є шість людей з підозрою на коронавірус.

У відповідь на питання hromadske Гайдай повідомив, що опорні лікарні області можуть прийняти до 600 хворих, 257 з них зможе прийняти лікарня у Рубіжному, яка визначена базовою для дорослих.

Нагадаємо, на Луганщині коронавірусом заразився екс-заступник голови ОДА, а заразив його народний депутат.

У випадку великої кількості інфікованих влада планує розміщувати хворих у палаці, де проходив сепаратистський з'їзд «Партії регіонів».

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні станом на 25 березня зафіксували 121 випадок коронавірусу: у Чернівецькій області (38), у Києві (34), у Київській області (22), Тернопільській (8), Івано-Франківській (5), Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській, Житомирський — по 2, у Волинській, Донецькій, Луганській, Одеській, Вінницькій та Черкаській областях — по 1.

Наразі зафіксовано 4 летальні випадки — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській. Одна людина одужала.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: