УКРАЇНА

За літо Укрзалізниця перевезла більше пасажирів, зменшивши кількість вагонів

4 вересня, 2018 15:46
УКРАЇНА/За літо Укрзалізниця перевезла більше пасажирів, зменшивши кількість вагонів
Зберегти
Вигляд
Протягом літа 2018 року Укрзалізниця перевезла на 3% більше пасажирів, ніж за літо 2017 року, при тому, що кількість пасажирських вагонів компанії зменшилась на 7%.

Протягом літа 2018 року Укрзалізниця перевезла на 3% більше пасажирів, ніж за літо 2017 року, при тому, що кількість пасажирських вагонів компанії зменшилась на 7%.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Там зазначають, що загалом пасажиропотік зріс до 13,4 мільйонів пасажирів.

«Досягти таких результатів вдалося завдяки підвищенню ефективності використання рухомого складу, а саме призначення додаткових поїздів у загальному обігу з цілорічними без задіяння додаткових складів, а також за рахунок використання вагонів-трансформерів із мінімізацією простоїв у пунктах формування та обороту складів», — повідомив очільник Укрзалізниці Євген Кравцов.

Він зазначив, що протягом літа компанія призначила 22 додаткових поїзди, а за деякими збільшила частоту курсування. Щодоби Укрзалізниця пропонувала пасажирам 140 тисяч місць.

У компанії також додали, що кількість пасажирських вагонів у літній період зменшилась з 3120 до 2900, а зростання пасажиропотоку там пов’язують з підвищенням ефективності використання рухомого складу залізниці.

Раніше стало відомо, що перші машиністи Укрзалізниці пройшли навчання на локомотивах General Electric.

Також колишній заступник міністра інфраструктури заявляв, що перевезеннями з Росією Укрзалізниця компенсувала свої збитки від внутрішніх перевезень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Москви — на ведмедях: до чого може призвести заборона транспортного сполучення з Росією

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Укрзалізниця не зазнає збитків через припинення сполучення з РФ.

У коментарі Громадському Володимир Омелян повідомив, що  рішення про скасування потягів між Україною та РФ остаточно має ухвалювати РНБО та Уряд. 

15 серпня 2018-го міністр транспорту Росії Євген Дітріх заявив, що  закриття залізничного сполучення між Україною та Росією  принесе лише дискомфорт громадянам.

Між Україною і Росією курсують 14 потягів. Дев’ять з них українські. Два київські, два харківські, одеський, херсонський, а також з Кривого Рогу та Хмельницького. Кінцеві точки дві — Москва або Санкт-Петербург.

Авіасполучення між Україною і Росією було припинено 25 жовтня 2015 року. Умовою відновлення авіаційного сполучення між Україною та РФ Мінінфраструктури назвало припинення російськими компаніями польотів у Крим та сплати всіх штрафних санкцій за незаконні польоти.

Пов`язані новини