Після набуття чинності нового закону про паркування — з 27 вересня 2018 року — у Києві за порушення правил зупинки чи стоянки на штрафмайданчики не евакуювали жодного автомобіля.

Про це йдеться у відповіді філії Міністерства внутрішніх справ — держпідприємства «Інформ-Ресурси» — на запит Громадського.

Зазначається, що після набуття чинності нового закону про паркування правоохоронці «зупинили роботу з тимчасового затримання та евакуації транспортних засобів».

«Отже з 27 вересня 2018 року по сьогоднішній день (відповідь від 25 жовтня — ред.) на спеціальні майданчики філії в м.Києві не було доставлено жодного транспортного засобу за порушення правил зупинки чи стоянки», — йдеться у документі.

Зазначимо, що реалізацію низки положень нового закону про паркування унеможливлює відсутність нормативно-правової бази, зокрема електронного реєстру відповідних правопорушень та державної сертифікації технічних засобів фіксації порушень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Звільнити вулиці від авто: чи запрацює «закон про паркування»?

Нагадаємо, з 27 вересня в Києві почали працювати муніципальні інспектори з паркування.

У грудні 2017 Верховна Рада ухвалила закон про реформування сфери паркування транспортних засобів — посилили відповідальність за порушення правил зупинки, стоянки чи паркування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Новий закон про паркування: фотофіксація не запрацювала, бо уряд не підготував нормативну базу — юрист

Раніше повідомлялося, що Київрада хоче збільшити кількість паркомісць у Києві в 5 разів до 2020 року.

У червні Михайлівську площу в Києві звільнили від автомобілів, заборонивши несанкціоновані парковки і транзитний проїзд транспорту.

У травні в Києві вперше виставили на аукціон місця для паркування.

Поділитись: