УКРАЇНА

За правління Януковича офіцери ФСБ тричі їздили в Україну — Наливайченко

7 лютого, 2018 16:02
УКРАЇНА/За правління Януковича офіцери ФСБ тричі їздили в Україну — Наливайченко
Зберегти
Вигляд
В період грудень 2013 року — січень 2014-го до України тричі приїздили офіцери ФСБ Росії.

В період грудень 2013 року — січень 2014-го до України тричі приїздили офіцери ФСБ Росії.

Про це під час допиту в Оболонському суді заявив екс-глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

«Приїздили до України групами тридцять, потім шість осіб, потім сім. Їх зустрічали, розміщували. Їм було надано доступ до урядового інформаційного каналу «Роса». Вони знаходились на полігоні СБУ», — сказав екс-очільник Служби безпеки України».

На думку Наливайченка, це відбувалося за дозволом і під керівництвом Віктора Януковича.

7 лютого, в Оболонському суді Києва у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича допитували трьох свідків: Андрія Цимбалюка, Валентина Наливайченко та Ігоря Тенюха.

Раніше судове засідання вкотре перенесли. Тоді суддя зазначив, що судді погоджуються зі стороною обвинувачення щодо того, що адвокати порушують розумні строки розгляду кримінального провадження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Раніше у справі про державну зраду Януковича допитали екс-главу МЗС Андрія Дещицю, спікера Ради Андрія Парубія, а також міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втеча екс-президента, анексія Криму та контакти з Кремлем: що розповіли Аваков та Яценюк на суді про держзраду Януковича.

Також суд у справі Януковича допитав чотирьох охоронців екс-президента.

У грудні минулого року суд ухвалив рішення про виклик на допит президента Петра Порошенка та інших високопосадовців як свідків у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича. 

Пов`язані новини