Афроамериканець Джордж Флойд, який загинув після того, як його затримали правоохоронці в Міннеаполісі, хворів на коронавірус.

Про це повідомляє The Guardian із посилання на повний звіт про розтин від судмедекспертів штату Міннесота.

У звіті зазначено, що коронавірус у чоловіка підтвердили у квітні 2020 року, водночас він не був фактором, який сприяв смерті Флойда.

Там також констатували, що Флойд «отримав першочергову медичну допомогу на місці, а згодом і в Медичному центрі округу Хеннепін, проте реанімувати його не вдалося».

Нагадаємо, сторонні медичні експерти, яких залучила сім'я убитого поліцейськими афроамериканця Джорджа Флойда, провели повторний розтин тіла загиблого і встановили, що чоловік помер від відсутності кровотоку в мозок.

Нагадаємо, 46-річний афроамериканець Джордж Флойд помер 25 травня після того, як був затриманий поліцією у Міннеаполісі, головному місті штату Міннесота. Це сталося через заяву продавця супермаркету про використання Флойдом фальшивих банкнот. Поліцейський, який затримував чоловіка, притис його шию коліном і не відпускав навіть тоді, коли затриманий говорив, що не може дихати.

Чотирьом звільненим поліцейським, причетним до смерті афроамериканця Джорджа Флойда, висунули офіційні обвинувачення.

Історія Флойда спричинила хвилю протестів проти неправомірних дій поліції — і не лише в США. Його фраза стала гаслом активістів, які протестують проти поліцейського насильства стосовно темношкірого населення. Мирні протести у багатьох містах США супроводжуються погромами та грабежами: люди підпалюють і трощать автівки й крамниці.

Поділитись: