УКРАЇНА

Захист Шабуніна проситиме в суді часу для перевірки свідків Філімоненка

9 лютого, 2018 15:57
УКРАЇНА/Захист Шабуніна проситиме в суді часу для перевірки свідків Філімоненка
Зберегти
Вигляд
Захист глави Центру протидії корупції Віталія Шабуніна проситиме суд про перерву у кілька днів, аби перевірити свідків Всеволода Філімоненка, який звинуватив Шабуніна у побитті.

Захист глави Центру протидії корупції Віталія Шабуніна проситиме суд про перерву у кілька днів, аби перевірити свідків Всеволода Філімоненка, який звинуватив Шабуніна у побитті.  

Про це Шабунін сказав кореспондентці Громадського.

«Ми будемо просити перерву на підготовку питань для свідків Філімоненка. Адже це ті люди, які працюють з ним, і нам треба правильно підготуватись, щоб довести або спростувати факт причетності цих людей до журналістської діяльності. Перерву проситимемо на кілька днів» — сказав він під час перерви у суді.

15 січня 2017-го стало відомо, що поліція відновила справу Шабуніна і йому можуть інкримінувати до 5 років позбавлення волі саме за побиття журналіста. Філімоненко є помічником депутата «Радикальної Партії» Сергія Мельничука, але називає себе журналістом. 

Нагадаємо,  8 червня у Шабуніна стався конфлікт з Філімоненком.

Це сталося біля військомату, куди Шабунін прийшов за повісткою. Філімоненко підійшов до Шабуніна, щоби взяти коментар, після чого Шабунін ударив його. За словами Філімоненка, він нібито спитав Шабуніна про те, чому той «не воює в АТО». 

Віталій Шабунін пояснив, що вдарив Філімоненка за те, що той у провокативній формі образив членкиню правління організації Олександру Устинову.

Слідчі готували підозру в «побитті журналіста», однак після звернення журналістів та громадськості перекваліфікували статтю.

16 серпня 2017-го голові Центру протидії корупції Шабуніну повідомили про підозру в нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості. Тоді суд відпустив голову ЦПК Шабуніна під особисте зобов'язання. 

Пов`язані новини