Світ

Захист Сущенка подав скаргу на вирок суду

5 червня, 2018 15:05
Світ/Захист Сущенка подав скаргу на вирок суду
Зберегти
Вигляд
Захист українського журналіста Романа Сущенка подав скаргу на вирок суду, згідно з яким українця засудили до 12 років колонії суворого режиму у Росії.

Захист українського журналіста Романа Сущенка подав скаргу на вирок суду, згідно з яким українця засудили до 12 років колонії суворого режиму у Росії.

Про це повідомив громадський захисник журналіста Марк Фейгін у Twitter.

«Скарга на вирок Московського міського суду щодо Романа Сущенка подана» — написав він.

4 червня суд у Москві визнав винним у «шпигунстві» і засудив до 12 років колонії суворого режиму українського журналіста Романа Сущенка. Громадський захисник Сущенка Марк Фейгін анонсував, що оскаржить вирок суду.

Журналістка «Настоящее время» повідомила, що Сущенко в останньому слові не визнав провини та просив звільнення.

ОБСЄ засудила ув’язнення Росією українського журналіста Сущенка, а Комітет захисту журналістів закликав Росію звільнити засудженого політв’язня Сущенка.

Україна вимагає від Росії звільнити політв’язня Романа Сущенка.

Ірина Геращенко заявила, що вирок Сущенку дає Україні більше шляхів для переговорчого процесу щодо його звільнення.

Кореспондент українського інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був затриманий у Москві у вересні 2016-го року, коли приїхав до Росії відвідати родичів.

У жовтні того року ФСБ РФ висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві. Фейгін заявляв, що Кремль планує засудити Сущенка до 20 років в'язниці.

Також повідомлялося, що утримуваного в Росії журналіста Сущенка звільнятимуть індивідуально

Президент Петро Порошенко у лютому 2018 року заявив, що Україна готова обміняти спійманих на Донбасі російських солдатів на утримуваних в Росії українських заручників, зокрема на журналіста Романа Сущенка.

24 квітня Фейгін, який захищав українського журналіста Романа Сущенка у суді, повідомив, що його позбавили статусу адвоката. Він розповів, що справу журналіста Сущенка вестиме інший адвокат.

Відтоді Фейгін виступає у справі Сущенка як громадський захисник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не вірю, що мій батько шпигун», — інтерв’ю з дочкою політв'язня Романа Сущенка

Пов`язані новини