У разі, якщо Верховна Рада розглядатиме правки до законопроєкту про ринок землі до другого читання у тому темпі, у якому розглядає їх зараз, то остаточне голосування за документ може відбутися у квітні 2020 року.

Про це повідомив голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія у кулуарах Верховної Ради, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Якщо з такою швидкістю будемо рухатися, то десь 16-17 квітня (ухвалимо закон — ред.)», — повідомив Арахамія.

Крім цього він порадив журналістам «піти у відпустку», адже у Раді до квітня «не буде ніяких новин».

Під час засідання парламенту 7 лютого Верховна Рада розглянула 32 правки до законопроєкту про ринок землі, а за два дні розгляду — 216 правок. Всього до законопроєкту депутати подали 4018 правок. Згідно з порядком денним, наступне засідання парламенту заплановане на 18 лютого.

Нагадаємо, Рада почала розглядати законопроєкт про ринок землі 6 лютого. Документ вирішили розглянути за повною процедурою, тобто депутати розглядатимуть та голосуватимуть кожну з 4018 правок, поданих до законопроєкту.

28 грудня профільний комітет Ради рекомендував парламенту ухвалити закон про ринок землі у другому читанні.

11 листопада президент України Володимир Зеленський заявив, що винесе питання про продаж сільськогосподарської землі іноземцям на всеукраїнський референдум після того, як парламент проголосує земельну реформу у першому читанні.

13 листопада парламент попередньо підтримав закон про ринок землі. Згідно з законопроєктом, ринок землі пропонують відкрити з 1 жовтня 2020 року. У проєкті встановили правило, за яким до 1 січня 2024 року не допускається купівля землі юрособами, бенефіціарними власниками яких є іноземці та особи без громадянства.

Поділитись: