Верховна Рада України розглянула вже понад 25% правок, які подали до законопроєкту про створення ринку земель сільськогосподарського призначення.

Відповідне засідання, на якому завершили розглядати 1193-тю правку, закінчилося ввечері 20 лютого.

Таким чином, для того, аби перейти до безпосереднього голосування за законопроєкт про ринок землі у другому читанні, Верховна Рада має розглянути ще 2825 правок.

Нагадаємо, Рада почала розглядати законопроєкт про ринок землі 6 лютого. Документ вирішили розглянути за повною процедурою, тобто депутати розглядатимуть та голосуватимуть кожну з 4018 правок, поданих до законопроєкту.

28 грудня профільний комітет Ради рекомендував парламенту ухвалити закон про ринок землі у другому читанні.

11 листопада президент України Володимир Зеленський заявив, що винесе питання про продаж сільськогосподарської землі іноземцям на всеукраїнський референдум після того, як парламент проголосує земельну реформу у першому читанні.

13 листопада парламент попередньо підтримав закон про ринок землі. Згідно з законопроєктом, ринок землі пропонують відкрити з 1 жовтня 2020 року. У проєкті встановили правило, за яким до 1 січня 2024 року не допускається купівля землі юрособами, бенефіціарними власниками яких є іноземці та особи без громадянства.

Поділитись: