Заступник міського голови міста Дніпра Михайло Лисенко вважає, що обмеження на кількість пасажирів у транспорті не працюватиме у жодному місті.

Про це він заявив в етері програми «Нині вже» на hromadske.

Так, він пояснив, що коли ухвалювали відповідне рішення, взяли за приклад досвід Китаю. Водночас, Лисенко наголосив, що у Китаї весь транспорт державний, а в Україні, крім тролейбусів, автобусів і метрополітену, як правило, приватний.

«Ось тепер питання, водій запускає по 10 людей і це не окупається, це працювати не буде, як ви собі це уявляєте? Чи не пускати людей на зупинці, що б вони далі стояли? Я розумію, що є таке рішення, але це рішення, на жаль, працювати не буде», — додав він.

У відповідь на питання, чи будуть даватись якісь окремі розпорядження правоохоронцям, Лисенко зауважив, що у Дніпрі 70 екіпажів патрульної поліції і понад 100 маршрутів громадського транспорту.

«Вся патрульна поліція повинна кинути абсолютно все, і займатися тільки контролем кількості людей які зайдуть в транспорт? Це реально не можливо. Перше завдання самих людей, це перш за все свідомість самих людей, це краще будь-яких обмежень, інакше це працювати не буде, у нас не Китай», — зазначав заступник міського голови Дніпра.

Раніше речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко заявив, що патрульна поліція вибірково перевірятиме кількість людей у громадському транспорті. Щоб запобігти поширенню коронавірусу, у маршрутках, автобусах, тролейбусах, трамваях можуть одночасно перебувати до 10 людей.

Нагадаємо, з 18 березня у Києві у наземний громадський транспорт не пускатимуть людей без медичних масок.

Нагадаємо, ввечері 16 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення зупинити роботу метрополітенів, а також скасувати авіа, залізничне та автобусне сполучення між містами та областями України.

Йдеться про такі обмеження:

  • З 12:00 18 березня припиняється міжміське й міжобласне автомобільне, залізничне та авіасполучення;
  • У маршрутних таксі, автобусах, тролейбуса та вагонах трамваїв не може бути понад 10 пасажирів;
  • Робота метрополітенів (це Київ, Харків та Дніпро) буде зупинена з 17 березня;
  • Рух власних автомобілів не обмежується.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закриває кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

Поділитись: