Солом'янський суд Києва обрав заступнику міністра оборони Ігорю Павловському запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Солом'янський суд Києва обрав заступнику міністра оборони Ігорю Павловському запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Про це з зали суду повідомляє кореспондент Громадського.

Після оголошення рішення Павловський сказав, що далі буде розгляд справи і будуть долучені всі документи, які не були долучені раніше.

«Я вважаю, що відповідно працівники Департаменту державних закупівель, яких також звинувачують в цих негативах відзвітують у відповідності до вимог чинного законодавства. Безумовно будемо подавати апеляцію... Я буду боротись в цьому процесі до кінця з метою відстоювання своєї честі і гідності. Своєї родини, близьких і тих колективів, які я очолюю», — заявив Павловський.

Під час засідання також відбувся допит свідків з боку захисту:  начальника служби тилу ЗСУ генерала-майора Івана Гаврилюка та полковника Володимир Сударенка.

Свідок з боку захисту Ігоря Павловського начальник служби тилу ЗСУ генерал-майор Гаврилюк Фото: Олександр Попенко/Громадське

Свідок з боку захисту Ігоря Павловського Володимир Сударенко Фото: Олександр Попенко/Громадське

Сударенко у 1992 році був начальником об’єднаного батальйону українських військ у Сараєво, де Павловський у званні старшого лейтенанта був його підлеглим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко про затримання в Міноборони: хто буде красти в армії — відрубаю руки

Міністр оборони Степан Полторак переконаний, що його заступник Ігор Павловський повинен нести відповідальність у разі, якщо в суді буде доведена його причетність до розтрати понад 149 млн гривень бюджетних коштів.

Обвинувачення вимагало для заступника міністра оборони арешт із заставою 75 млн. Павловському загрожує від 8 до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна. 

Заступник секретаря РНБО Гладковський готовий взяти на поруки Павловського.

Зазначимо, що на суд щодо обрання запобіжного заходу заступнику міністра оборони Ігорю Павловському прийшли кілька десятків офіцерів з Міністерства оборони України. 

11 жовтня детективи НАБУ затримали чотирьох осіб у справі про корупційні схеми із закупівлею палива для армії.  

Двом високопосадовцям Міністерства оборони вручили підозру — Ігорю Павловському і директору Департаменту держзакупівель і матеріального забезпечення Володимиру Гулєвичу.

За інформацією НАБУ, чиновники Міноборони завдали Україні збитків майже на 150 мільйонів гривень через корупційні схеми із закупівлею палива для армії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про затриманих високопосадовців Міноборони.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: