УКРАЇНА

Завершено роботи щодо локалізації пожежі технічного майданчика у Балаклії — Міноборони

4 травня, 2018 00:19
УКРАЇНА/Завершено роботи щодо локалізації пожежі технічного майданчика у Балаклії — Міноборони
Зберегти
Вигляд
Станом на 23:00 3 травня пожежними розрахунками Збройних Сил України та Державної служби з надзвичайних ситуацій завершено роботи щодо локалізації пожежі на території не розмінованого технічного майданчику. На зазначеній ділянці спостерігаються поодинокі вибухи.

Станом на 23:00 3 травня пожежними розрахунками Збройних Сил України та Державної служби з надзвичайних ситуацій завершено роботи щодо локалізації пожежі на території не розмінованого технічного майданчику. На зазначеній ділянці спостерігаються поодинокі вибухи.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони. 

Повідомляєтьсяя, що загрози сховищам боєприпасів немає.

«Для чергування на місці події задіяні пожежні розрахунки Збройних Сил України та Державної служби з надзвичайних ситуацій, 4 пожежних танки, інженерна машина розгородження, пожежні автомобілі та інша техніка», — вказано у повідомленні.

Також зазначається, що в режимі готовності перебувають авіаційні засоби ДСНС, які використовуються для гасіння.

Нагадаємо, 3 травня у Балаклії Харківської області сталося загоряння під час планового підриву боєприпасів. Поліція повідомила, що унаслідок пожежі ніхто не постраждав.

За даними Генштабу, особовий склад, який залучався до робіт із розмінування, евакуювали. У поліції повідомили, що район Балаклії закритий на в'їзд.

Глава Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична назвала ситуацію в Балаклії контрольованою.

Увечері 3 травня у Балаклії локалізували пожежу. Рятувальники евакуювали найближчі будинки.

23 березня 2017-го року в Балаклії Харківської області близько третьої години ночі сталася пожежа, що призвела до вибухів на складі боєприпасів. Унаслідок тих подій загинули дві людини, одна була поранена, 345 будинків було пошкоджено.

Вибухи на складах зброї у Сватовому Луганської області сталися у жовтні 2015-го року, однак постраждалі досі не отримали компенсації.

Детальніше про хід розслідування вибухів на складах у Сватовому, а також про інші подібні випадки читайте у публікації:

Тероризм чи недбалість: як в Україні розслідуються вибухи на військових складах.

Пов`язані новини