Колишній заступник голови Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов 30 березня знову погрожував працівнику Офісу генерального прокурора Олександрові Божку.

Про це повідомляє «Слідство.Інфо», яке отримало скріншот листування.

«Тварино, речі збирай потихеньку. Зажену тебе в колонію. Живи і оглядайся…», — йдеться у надісланому повідомленні.

Як вказують журналісти, Портнов почав погрожувати прокурорам, які вели його справи, одразу після повернення в Україну.

«Правоохоронні органи поки мовчать. Новий генпрокурор Ірина Венедиктова, до якої Божко нещодавно звернувся за допомогою, також. А кваліфкомісія адвокатів взагалі не побачила у діях Портнова «ознак дисциплінарного проступку», — зазначають у «Слідство.Інфо».

Як повідомлялося, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області відмовилася притягнути до відповідальності колишнього заступника голови Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова за погрози працівнику Офісу генерального прокурора Олександрові Божку.

Нагадаємо, за інформацією «Слідство.Інфо», заступник глави Адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов погрожував співробітнику Генеральної прокуратури Олександру Божку та ексочільнику управління спецрозслідувань Сергію Горбатюку.

Зазначається, що навесні цього року Божко отримав повідомлення з погрозою перетворити його на «шматок лайна». Журналісти зазначили, що неодноразово брали коментарі в Андрія Портнова за номером, з якого надсилали погрози.

Окрім Божка, схожі погрози були адресовані й у бік колишнього співробітника слідчого Управління спеціальних розслідувань ГПУ та його екскерівника Сергія Горбатюка. Саме ця структура розслідувала події Революції Гідності та діяльність колишніх соратників Януковича.

Поділитись: