Президент Володимир Зеленський хоче від «нормандської» зустрічі чіткого розуміння, як зупинити війну на Донбасі, але водночас не очікує від неї великих перемог.

Про це Зеленський заявив на прес-конференції з президентом Литви Гітанасом Науседою, передає «Delfi».

Президент України нагадав, що остання зустріч лідерів «нормандської четвірки» відбулася у 2016 році, тому сам факт нової зустрічі «вже досягнення».

Зеленський зазначив, що не очікує від зустрічі в Парижі «великих перемог» або припинення війни «завтра».

«Я хочу чіткого розуміння, як президент України, країни, яка воює, коли ми зможемо і як ми можемо насправді зупинити цю війну», — наголосив він.

Крім цього, Зеленський не підтвердив інформацію, що з’явилась у ЗМІ, про те, що у Парижі він проведе двосторонню зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним. Водночас він наголосив, що в разі необхідності зустрінеться і з Путіним, і з лідерами Німеччини та Франції.

Нагадаємо, лідери «нормандської четвірки» — президент України Володимир Зеленський, президент РФ Володимир Путін, президент Франції Еммануель Макрон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель — зустрінуться 9 грудня у Парижі.

Згідно з опитуванням, переговори Зеленського з Путіним для вирішення конфлікту на Донбасі підтримують 75% українців.

Президент РФ Путін зокрема вже вимагає від України продовжити дію закону про особливий статус Донбасу, який втрачає чинність 31 грудня 2019 року. Слідом за Путіним про це заявили в так званій «ДНР».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile