Кандидат у президенти Володимир Зеленський планує перенести Адміністрацію президента з вулиці Банкової в Києві у разі своєї перемоги на виборах.

Про це він сказав в інтерв’ю «РБК-Україна».

«Я сказав своїм людям — шукайте якийсь оpen space, якийсь unit цікавий ... Так, я хочу. А її (будівлю Адміністрації президента, — ред.), Якщо дозволить суспільство, віддав би якомусь ... Не знаю ...», — сказав Зеленський.

Також шоумен заявив, що не буде перекривати дороги для проїзду президентського кортежу.

«Дороги не перекриватимуть... Я буду точно стояти в заторах. Я не збираюся перекривати дороги», — заявив він.

Крім того, Зеленський заявив, що відмовиться від президентських літаків і літатиме рейсовими, а з резиденцій хоче зробити табори для відпочинку.

«Є два варіанти. Перший. Я перенесу туди резиденцію, де немає пробок. Просто перенесу з Києва. Ну якщо я зрозумію, якщо мені з безпеки скажуть, що так не можна. Ти тут прийшов, купа кланів хочуть тебе грохнути, значить, перенесемо за місто. Ми зараз говоримо не про резиденцію, ми ж зараз говоримо про Адміністрацію», — сказав Зеленський.

Також в інтерв’ю Зеленський повідомив, що йому вигідно розпустити парламент, однак він планує діяти за законом.

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

За результатами нових соцопитувань, за Зеленського готові проголосувати 72% виборців, за Порошенка — 25%.

Поділитись: