Президент України Володимир Зеленський призначив очільника Укрпошти Ігоря Смілянського до наглядової ради державного концерну Укроборонпром.

Відповідний указ заявився на сайті Офісу президента 7 жовтня.

Зазначається, що Смілянського призначили до наглядової ради Укроборонпрому за згодою. Окрім цього, Зеленський призначив членом наглядової ради Укроборонпрому Андрія Єрмака, який до цього був помічником президента.

Також Зеленський припинив повноваження Давида Арахамії як члена наглядової ради державного оборонного концерну.

Нагадаємо, Айварас Абромавічус після призначення на посаду очільника Укроборонпрому ініціював службове розслідування щодо дій попереднього керівництва. Так, його попередник Павло Букін змінив статус держпідприємства Укрспецекспорт, що обмежило повноваження Укроборонпрому з управління підприємствами-спецекспортерами.

Раніше стало відомо, що для Укроборонпрому обрали аудитора.

Нагадаємо:

  • 16 березня п’ятий президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення його прозорості, яке передбачає аудит і ревізію діяльності концерну Укроборонпром із залученням експертів країн-партнерів.

З чого все почалося:

  • Програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» випустила розслідування, у якому йдеться, що син тодішнього заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони Олега Гладковського — Ігор є учасником схем з розкрадання в оборонному комплексі України. Олег Гладковський, своєю чергою, є близьким другом п’ятого президента Петра Порошенка. За даними розслідувачів, керівництво концерну Укроборонпром знало про шахрайські оборудки й давало на них згоду.

Порошенко звільнив Гладковського, а на його місце поставив першого заступника командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ та екс-кандидата у президенти Кривоноса.

Поділитись: