Володимир Зеленський підписав указ про створення Офісу президента та реорганізацію і скорочення чисельності працівників Адміністрації президента.

Відповідний указ опублікували на сайті президента. Він набуває чинності з дня опублікування, тобто з 20 червня.

Як зазначено в документі, Офіс президента України є постійно діючим допоміжним органом. Його основне завдання — організаційне, правове, консультативне, інформаційне, експертно-аналітичне та інше забезпечення здійснення президентом його повноважень.

В указі також зазначено про створення комісії з реорганізації й визначено структуру Офісу президента. Вона передбачає посади керівника Офісу Президента, керівника Апарату Офісу Президента, кількох уповноважених, заступників, помічників, радників, прессекретаря, 8 директоратів та 9 департаментів.

Нагадаємо, Зеленському представили проєкт реорганізації Адміністрації президента України та її перенесення в будівлю на Європейській площі в центрі Києва, де зараз розташовується центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

Нагадаємо, перенести Адміністрацію президента запропонував глава держави Володимир Зеленський. У Державній охороні готові до такого варіанту, але кажуть, що це «не кращий варіант».

За словами колишнього голови АП, вартість перенесення може скласти «декілька десятків мільйонів доларів».

Поділитись: