У День Конституції президент України Володимир Зеленський закликав українців стати учасниками флешмобу #мояулюбленастаття, зі знання Основного закону.

У відеозверненні Зеленський сам процитував третю статтю Конституції, у якій зазначається, що людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

«Я дуже хочу, щоб ми любили День Конституції не тільки тому, що це черговий вихідний і можна поїхати за місто на шашлички. Тому давайте всі собі пообіцяємо знати нашу Конституцію, а головне – дотримуватись і поважати. Для цього всій країні я пропоную флешмоб. Запиши коротке відео та розкажи про одну зі статей Конституції України», – зазначив Зеленський.

Президент України додав, що депутатам Верховної Ради не обов’язково брати участь у флешмобі: «ми ітак чудово знаємо їхню улюблену статтю: це стаття 80 про недоторканність. Жартую».

28 червня в Україні відзначають 23-ту річницю з моменту набуття чинності Конституції країни. День Конституції є державним святом, і тому 28 червня є офіційним вихідним днем.

Поділитись: