Президент Володимир Зеленський з'явився на обкладинці журналу Time від 16 грудня.

На обкладинці також написано «Людина на роздоріжжі. Український президент Володимир Зеленський про те, як бути між Путіним і Трампом».

«За майже пів року, як він обіймає посаду президента України, Володимир Зеленський навчився стримувати свої очікування. Він не очікує, що його перший раунд мирних переговорів з Росією, які мають відбутися в Парижі 9 грудня, закінчать війну, яка триває вздовж їхнього кордону протягом останніх п’яти років», — йдеться у підписі до фото.

Раніше в інтерв'ю Der Spiegel, Le Monde, Time і Gazeta Wyborcza Зеленський заявив, що у будь-якому випадку не почне повномасштабну війну на Донбасі.

Нагадаємо, лідери «нормандської четвірки» — президент України Володимир Зеленський, президент РФ Володимир Путін, президент Франції Еммануель Макрон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель — зустрінуться 9 грудня у Парижі.

Згідно з опитуванням, переговори Зеленського з Путіним для вирішення конфлікту на Донбасі підтримують 75% українців.

1 грудня 2019-го міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров анонсував неформальні переговори президентів України та Росії під час «нормандської зустрічі». Він вважає, що ця зустріч буде корисною. Лавров наголосив, що «безглуздо гадати», наскільки повномасштабною й повноформатною буде зустріч двох президентів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile