Усім, хто контактував з першим інфікованим народним депутатом Сергієм Шаховим, зробили тест на коронавірус, зокрема і президенту Володимиру Зеленському та прем’єр-міністру Денису Шмигалю.

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко в інтерв'ю «Українській правді».

«Всі, хто з депутатом там перетинався, — всім зробили тестування. У тому числі прем'єр-міністру… І президенту зробили, керівнику Офісу, заступникам зробили», — розповів він.

Тимошенко пояснив, що треба було протестувати усіх контактних осіб депутата Шахова: «Тому всім зробили ПЛР-тестування для того, щоб відразу зрозуміти, що робити. Якби у нас підтвердилося з кимось, то тут уже були б інші заходи безпеки щодо карантину».

На питання, чи розроблений план на випадок, якщо президент захворіє, Тимошенко відповів що такий є, однак «зрозуміло, що виконувача обов'язків нема».

«Ну, може там спікер Верховної Ради може якось виконувати обов'язки. Але президент завжди на зв'язку, тому, я думаю, що якщо, не дай Бог, щось – робота відбуватиметься у телефонному режимі», — зазначив він.

Нагадаємо, про те, що депутат Шахов заразився коронавірусом, стало відомо 18 березня. Вже на початку квітня два тести на коронавірус у нього показали негативний результат.

Станом на ранок 9 квітня Україні зафіксували 1892 випадки інфікування коронавірусом. З них 45 людей одужали та 57 померли. За добу зафіксували 224 нові випадки.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.

Поділитись: