Учасники протестів «жовтих жилетів» пошкодили 60% камер, що фіксують швидкість руху, сказав міністр внутрішніх справ Крістоф Кастанер.

Кастанер зазначив, що умисне пошкодження спричинило загрозу безпеці на дорогах і небезпеку для життя. Протестувальники вважають, що камери просто приносять прибуток та забирають гроші у бідних. Камери по всій Франції покриті фарбою або чорною стрічкою.

Загалом пошкоджено 3200 камер.

Нагадаємо, 7 січня прем'єр-міністр Франції Едуард Філіпп заявив, що в країні будуть присікати несанкціоновані протести після акцій, влаштованих «жовтими жилетами»

За день до заяви прем'єра учасники акції «жовтих жилетів», які вимагають підвищити заробітні плати, зменшити податки та відправити у відставку президента Еммануеля Макрона, захопили офіс речника уряду Бенжамена Гриво.

Зазначимо, 5 січня у Франції відновилися акції протесту «жовтих жилетів». Планувалося, що акції протесту будуть мирними.

У Франції в середині листопада люди вийшли на масові протести проти підвищення цін на паливо, а також проти загального падіння рівня життя. Протестувальники були невдоволені політикою Еммануеля Макрона, якого називали «президентом для багатих». Тоді у сутичках між протестувальниками та поліцією постраждали 409 людей, 14 з потерпілих були у важкому стані. Десятеро людей загинули через протести.

4 грудня уряд Франції офіційно оголосив, що у країні на півроку призупинять рішення про підвищення цін на пальне після масових протестів. Це було вимогою протестувальників.

10 грудня президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв збільшити мінімальні заробітні платита податкові пільги.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Франція у вогні: три тижні протестів «жовтих жилетів» проти підвищення цін на пальне (ФОТО)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Гнів «жовтих жилетів»: 7 речей, які пояснюють протести у Франції 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile