Журналіст і телеведучий Савік Шустер заявив про намір подати позов проти українського олігарха Ігоря Коломойського через його висловлювання про те, що Шустер нібито брав гроші з гостей за участь в своїй програмі.

Про це він повідомив в етері своєї програми «Свобода слова Савіка Шустера» на телеканалі «Україна».

«Я прийняв рішення подати до суду на Коломойського. Захист честі, гідності і, врешті-решт, моєї професійної придатності», — сказав Шустер.

Ведучий також нагадав, що 3 вересня 2015 року його студія підписала контракт з телеканалом «1+1» Коломойського, який діяв до кінця серпня 2018 року. Шустер зазначив, що після двох випусків його шоу 18 вересня зняли з ефіру каналу.

Шустер продемонстрував уривок інтерв'ю Коломойського, в якому олігарх пояснює причину зняття з ефіру «1+1» програми тим, що Шустер порушив контракт, отримавши передоплату за 10 передач вперед на 2,5 мільйона доларів.

Після цього Шустер повідомив, що Коломойський зателефонував в ефір.

«Ми з вами будемо судитися», — повідомив олігархові Шустер.

«Звичайно, будемо судитися. Ви тільки не лякайте мене судами. Де будемо судитися - в Італії чи в Україні?», — відповів Коломойський.

Олігарх запропонував Шустеру спочатку повернути гроші «за 10 передач, які ви не провели», уточнивши, що мова йде про 2,3 мільйони доларів.

Раніше повідомлялось, що Коломойський має намір судитися з колишньою главою Національного банку України Валерією Гонтаревої.

Поділитись: