УКРАЇНА

«Кримський титан»: життя на хімічній бомбі

1 жовтня, 2018 12:25
УКРАЇНА/«Кримський титан»: життя на хімічній бомбі
Зберегти
Вигляд
На півночі анексованого Криму на заводі «Кримський титан» у ніч з 23 на 24 серпня стався викид невідомої речовини. Екологічне лихо зачепило села на півдні Херсонщини. Яи є небезпека для жителів сіл, розташованих поруч із заводом і що відбувається на межі з окупованим Кримом, де на сьогодні працює лише один з трьох пунктів пропуску — в спеціальному репортажі проекту Громадське.Крим

Окупаційна влада Криму повідомила про закриття хімічного гіганту «Кримський титан» після того, як через викиди на підприємстві була змушена вивезти з міста Армянськ усіх дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Викиди «Кримського Титану»: коментарі Херсонської ОДА і поради медиків

Екологічне лихо зачепило села на півдні Херсонської області, де також наявні всі ознаки ураження — токсичні опади опалили рослинність, гине свійська птиця.

Як живуть люди в цих умовах, чи є небезпека для жителів сіл, що розташовані поруч з «Кримським титаном», і що відбувається на межі з окупованим Кримом, де на сьогодні працює лише один з трьох пунктів пропуску — в спеціальному репортажі проекту Громадське.Крим

Дивіться також спецпроект Громадського «Донбас. Зона відчуження», який привертає увагу до екологічних загроз в зоні конфлікту і на окупованій території.

Пов`язані новини